Tel.: 602 348 683

Zkoušky

Zkoušky jsou rozděleny do dvou dnů. První den se skládá zkouška z pravidel silničního provozu. Zkouška se skládá na Magistrátu hl.m. Prahy, který má zkušební místnosti na adrese : Nad Vršovskou horou 88/4, Praha 10 ( Bohdalec/nad Edenem ) Z Ďáblic můžete jet autobusem 136 na zastávku Bohdalec /viz mapa ve fotogalerii/. Sraz je v čekárně v I.patře.      
       
Ke zkoušce budete potřebovat platný občanský průkaz, řidičský průkaz pokud jste jeho držitelem a potvrzení o uhrazení správního poplatku 700,- Kč. Poplatek si uhradíte na Magistrátu v automatu umístěným v čekárně, popř. v pokladně Registru motorových vozidel ( z druhé strany budovy ). Termín a čas zkoušek určuje Magistrát hl.m. Prahy dle požadavku autoškoly, a žák se jej dozví prostřednictvím autoškoly.      
       

Po úspěšném složení zkoušky z pravidel silničního provozu se skládá zkouška z praktických jízd a u skupin C,CE,D i zkouška z ovládání a údržby vozidla. Zahájení zkoušek z praktických jízd je v 7,30 hod v autoškole, a opět budete potřebovat platný občanský průkaz a řidičský průkaz pokud jste jeho držitelem.

     
Konstrukce a údržba pro skupiny C,D,E   Konstrukce C,D,Eheslo 63188      

 Úkony na zkušební ploše - motocykly Úkony na zkušební ploše